Dzisiaj lubię tylko Kurta Cobaina

www.youtube.com/watch

Słaby dzień.Bardzo słaby dzień.Chciałabym mieć wehikół czasu i być na tamtym koncercie.Słucham i tylko to mnie uspokaja w obecnym momencie.Dzisiaj szczególne poczucie bliskości z tym człowiekiem który też cierpiał ma depresję i uzależnienie.Tylko tyle..

Published by joannadark123

Trudno napisac cos o sobie kiedy sie do konca nie wie kim sie jest.Odkrywam powoli.Lubie slonce,bieganie i kundalini.I lecze sie z uzależnienia od alkoholu.

13 thoughts on “Dzisiaj lubię tylko Kurta Cobaina

 1. Rozumiem kochana. Mnie dziś też potrzebne jest poczucie bliskości. Mam do Ciebie pytanie, jak przenieść bloga na swoją domenę? Tak jak u Ciebie joannadarknachmurze.com, ale z tym, aby wyświetlał się jako blog na wordpressie i inni z wordpressa mogli obserwować? Nie umiem tego zrobić 😦

  Like

  1. Dziekuje😘Odnośnie domeny,ja na poczatku wzięłam pakiet podstawowy za ktory nie płaciłam nic,po miesiacu kupiłam dodatkowy w ktorym wybrałam domenę,ja zapłaciłam 35£,to opłata za cały rok,myślę że warto,zamiast na bzdury wolałam wydać na bloga.Pewnie Ci wysyłali powiadomienia kiedy zalożyłas blog?Poszukaj tam wiadomości o wybotze domeny.Myślę że warto.Na rok.Jakbyś miała problemy ze znalezieniem tej opcji to daj znac,wyjasnie dokładniej,poszukam bo już nie pamietam.Trzymaj sie Kochanie,nie jestes sama❤️

   Liked by 1 person

   1. Hm, a gdzie wzięłaś tę domenę? Bo ja mam gotową domenę, wykupioną, na wordpress.org ale jak ją połączyć z blogiem na wordpress? Czy można tylko tutaj na wordpressie wykupić w propozycjach gdzie są propozycje różne, np. org, com itp? Jeśli tak bym chciała, to komu miałabym zapłacić i jak na ten rok?

    Like

   2. Rozumiem. Nie, ja nic nie kupowałam w WordPressie. Znajomy mi ją postawił na swoim serwerze. To chyba nie da się połączyć z blogiem.

    Like

   3. No to wychodzi na to, że stałam się posiadaczką osobnej strony w internecie. Dobrze 🙂 Bardzo Ci dziękuję. Ja też nie umiem się wyznać na możliwych opcjach.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: