Home

Welcome to your new site.

Welcome to your new site! You can edit this page by clicking on the Edit link. For more information about customizing your site check out http://learn.wordpress.com/

Latest from the Blog

Dzisiaj lubię tylko Kurta Cobaina

http://www.youtube.com/watch Słaby dzień.Bardzo słaby dzień.Chciałabym mieć wehikół czasu i być na tamtym koncercie.Słucham i tylko to mnie uspokaja w obecnym momencie.Dzisiaj szczególne poczucie bliskości z tym człowiekiem który też cierpiał ma depresję i uzależnienie.Tylko tyle..

Wściekłość

Wczoraj byłam smutna,przedwczoraj byłam smutna.W niedzielę byłam smutna.Dzisiaj jestem wściekła na maksa.Przez cały tydzień wracam z roboty,gotuję obiad,robię z dzieckiem lekcje które zajmują dużo czasu,później zabieram go do parku.Robię kolację,czytam książkę na dobranoc.Dzisiaj się rozjechałam.Nie dałam rady go nigdzie zabrać i czuje że tak dłużej nie pociągne.Ludzi dorosłych w domu dwoje.Wniosek?Kończę z braniem wszystkiego naContinue reading “Wściekłość”

Niedojrzałość

Na wstępie dziękuję dziewczyny za wsparcie i komentarze do ostatniego wpisu.Dałyście mi siłę żeby iść do przodu mimo wszystko.Dzień 63,dzieki! Zastanawiałam się co mnie tak tamtego dnia rozpieprzyło.Właściwie to wieczorem już wiedziałam.Od czasu do czasu dopada mnie uczucie wielkiej pustki.Czuję się jakby mnie wszyscy opuścili.I chciałabym żeby ktoś się mna zaopiekował, zapytał jak się czuję,Continue reading “Niedojrzałość”

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: